incounselling 50+ logo

Kontakt: Hochschule.InCounselling@arbeitsagentur.de

Niemcy

           HdBA (organizacja prowadząca projekt)

Prof. Dr. Michael Scharpf (kierownik projektu)

Profesor administracji biznesu

Kontakt: Michael.Scharpf@arbeitsagentur.de

Prof. Dr. Bernd-Joachim Ertelt

Professor der Wirtschafts- und Berufspädagogik

Kontakt: Bernd-Joachim.Ertelt@arbeitsagentur.de

Lena Holder (koordynator projektu)

Kontakt: Lena.Holder@arbeitsagentur.de

MHZ Hachtel

Thomas Gollinger

Anne Schulze

Chorwacja

University of Split

Prof. Dr. Srecko Goic      Srecko Goic goic@efst.hr

Aleksandra Banic            aleksandra.banic@unist.hr

Ivana Tadić                        itadic@efst.hr

Danica Bakotić                danicab@efst.hr

CEMEX Croatia

Ines Bartulovic        ines.bartulovic@cemex.com

Mirela Kotarac        Mirela.kotarac@cemex.com

Litwa

 

VšĮ eMundus

Vida Drasute                vida@emundus.lt

Neringa Kelpsaite      neringa@emundus.lt

Polska

Jan Długosz University in Częstochowa

Dr hab. Prof UJD Daniel Kukla     d.kukla@ujd.edu.pl

Dr. Joanna Górna      j.gorna@ujd.edu.pl

Dr. Rafał Głębocki     r.glebocki@ujd.edu.pl

Marta Nowacka         m.nowacka@ujd.edu.pl

 

Bombardier Katowice

Alina Grabowy

Zapisy prawne | Privacy policy